O właścicielce firmy/ rzeczoznawcy majątkowym

Nazywam się Magdalena Frańczuk i jestem właścicielką firmy MF VALUATION Wycena Nieruchomości i rzeczoznawcą majątkowym o numerze uprawnień 5137 nadanych przez Ministra Infrastruktury. Posiadam również uprawnienia Zarządcy Nieruchomości nr 20534.

Wyceną nieruchomości zajmuję się od ponad 11 lat, a uprawnienia zawodowe nadane przez Ministra Infrastruktury  posiadam od 7 lat.

Zainteresowanie rynkiem nieruchomości, które przerodziło się w pasję, przekazali  mi  się w czasie studiów dziennych na kierunku ekonomia i studiów podyplomowych z wyceny nieruchomości  wybitni pracownicy Katedry Inwestycji i Nieruchomości Uniwersytecie Łódzkiego.

Na mojej drodze kariery zawodowej miałam zaszczyt pracować z najlepszymi  specjalistami w kraju w dziedzinie wyceny nieruchomości, najpierw w zespole Wyceny Nieruchomości w międzynarodowej agencji doradczej zajmującej się nieruchomościami King Sturge Sp. z o.o. (obecnie Jones Lang LaSalle), a następnie pracowałam Łodzi w firmie dr inż. Zdzisławy Ledzion-Trojanowskiej - VALOR ADVISOR.

Na mój pierwszy  sukces w dziedzinie wyceny nieruchomości zapracowałam jeszcze w czasie studiów, kiedy zostałam laureatką konkursu „Grasz o Staż” w dziedzinie wyceny nieruchomości w 2006 r., organizowanego przez PriceWaterhouseCoopers. To dzięki wygranej w tym prestiżowym konkursie pracę zawodową w wycenie nieruchomości rozpoczęłam od stażu w Dziale Wycen firmy Cushman & Wakefield, a następnie kontynuowałam jako pracownik Działu Wycen i Działu Doradztwa Inwestycyjnego King Sturge w Warszawie.

W korporacji współpracowałam przy wycenie nieruchomości komercyjnych: biurowców, galerii handlowych, centrów logistycznych, apartamentowców i projektów deweloperskich położonych na terenie całego kraju. Wszystkie wyceny sporządzałam w języku angielskim i według standardów RICS.

Ciekawe i szerokie doświadczenie zdobyłam również w moim rodzinnym mieście Łodzi- w czasie wieloletniej współpracy z firmą VALOR ADVISOR. Zdobyłam tu wyjątkowe doświadczenie w skomplikowanych projektach związanych z wyceną i doradztwem na rynku nieruchomości , m.in. przy opiniach  związanych z Nowym Centrum Łodzi. Byłam współautorką m.in.  opinii na temat prognozy kosztów funkcjonowania Nowego Dworca Łódź Fabryczna oraz współautorką opinii dotyczącej wartości wynagrodzenia za bezumowne korzystanie,  przez urządzenia przesyłowe, z gruntów jednej z największych łódzkich spółdzielni mieszkaniowych. Oprócz tego sporządziłam wiele operatów szacunkowych z wyceny różnego typu nieruchomości od nieruchomości lokalowych mieszkaniowych,  po nieruchomości zabytkowe np. dwory, siedziby banków, kompleksy fabryczne, obiekty pofabryczne rewitalizowane na funkcje biurowe oraz analizy rynku itp.

Posiadam szerokie doświadczenie w wycenie służebności przesyłu i bezumownego korzystania z gruntu zajętego przez urządzenia przesyłowe np. linie energetyczne, gazociągi, wodociągi, kolektory sanitarne itp.

Obecnie jako właścicielka firmy MF Valuation Wycena Nieruchomości oferuję szeroki zakres usług w zakresie wyceny nieruchomości i praw do nieruchomości (wycena różnego typu nieruchomości dla różnych i celów)  oraz doradztwa dotyczącego różnych problemów na rynku nieruchomości.

W przypadku zlecenia wyceny dużych projektów wymagających pracy większego zespołu rzeczoznawców np.  wyceny portfolio nieruchomości na terenie całego kraju, współpracuję z  zespołem zaufanych rzeczoznawców  majątkowych.

Dbam o ustawiczne kształcenie poprzez uczestnictwo w szkoleniach dla rzeczoznawców majątkowych i konferencjach. Posiadam certyfikat Związku Banków Polskich nr 146/2013 potwierdzający wiedzę z zakresu wycen nieruchomości dla potrzeb zabezpieczenia kredytów  i dlatego jestem wpisana na listy banków.

Według mnie w rozwoju zawodowym ważna jest przynależność do organizacji zawodowych i dlatego jestem członkiem Łódzkiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych i Łódzkiego Stowarzyszenia Analityków Rynku Nieruchomości.

W 2017r. byłam członkiem Komitetu Organizacyjnego XXVI Konferencji Rzeczoznawców Majątkowych, która odbyła się  dniach 21 i 22 września 2017r. w Łodzi, a organizowana była przez Łódzkie Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych.

Na co dzień współpracuję ze specjalistami  z  różnych branż pokrewnych, którzy służą mi swoją wiedzą  w razie potrzeby i do których kontakt polecam moim klientów tj. kancelarią radców prawnych, kancelaria notarialną, kancelarią komorniczą,  pośrednikiem nieruchomości, biurem architektonicznym, doradcą finansowym
i wieloma innymi.

Kontakt – Przed rozmową proszę przygotować adres nieruchomości, informacje o numerze działki, powierzchnię gruntu/budynku /lokalu – jeśli Państwo nie znają powyższych danych, pomogę je ustalić.

Zapraszam Państwa do kontaktu -z przyjemnością przedstawię szerzej ofertę i wyjaśnię wszelkie wątpliwości.

Skany uprawnień i dyplomy